1 dzień 5 godzin
Toruńska Piwnica Artystyczna
 Toruńska Piwnica Artystyczna
Toruńska Piwnica Artystyczna to alternatywa dla tych, którzy szukają niebanalnego sposobu na zabawę, to klub adresowany do entuzjastów wydarzeń przysparzających artystycznych i twórczych doznań. Ciekawi ludzie, niezwykły, lekko dekadencki klimat, bogaty program artystyczny, to niewątpliwie główne atuty TPArt. Ideą tego niekonwencjonalnego miejsca jest chęć przywrócenia najlepszych tradycji i niesamowitej atmosfery klubów studenckich minionych pokoleń, przypomnienie czasów, w których chęć napicia się piwa schodziła na plan dalszy wobec pragnienia obcowania z dobrą muzyką, kulturą i sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu. Ten lokal to zjawisko kulturalne, jedyne w swoim rodzaju, na które mamy nadzieję czekało wielu Torunian.


Z nutą dekadencji

Niezwykła atmosfera TPArt jest odczuwalna już na widok zabytkowej kamiennicy, w której mieści się klub. Przekraczając jej progi wkroczycie Państwo w świat inspirowany wnętrzem teatru, opery - miejsc utożsamianych ze środowiskiem twórczym oraz ich niesamowitym klimatem. Każdy element wystroju pobudzi artystyczne zmysły, wywołując świadomość, że zostaną zaspokojone tu także potrzeby ducha. Przydymione, lekko zamglone wnętrza, ściany z kamienia, loże stylizowane na teatralne balkony zdobione czerwonymi, drapowanymi kotarami przeniosą Naszych gości w świat artystycznej bohemy. Nastrój tajemniczości potęguje oryginalny, lustrzany sufit, który powoduje złudzenie głębi. Fascynujące efekty świetlne tworzą osobliwy spektakl i stanowią doskonałe dopełnienie całości.


Nazwa zobowiązuje

Bardzo duży nacisk kładziemy na to, co się będzie działo w TPArt. Specjalnie opracowaliśmy program wydarzeń artystycznych, który zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Naszą intencją jest stworzenie wokół klubu grupy stałych odbiorców aktywnie uczestniczących w kształtowaniu jego charakteru. Każdego dnia, w określonym czasie, zapraszamy na imprezy tematyczne. W poniedziałki spotkania z kabaretem, piosenką oraz małymi formami teatralnymi, wtorki muzyczna gorączka wtorkowej nocy z DJ – i, w środy Talent Show - Karaoke Live Show, czyli konkurs młodych talentów przy akompaniamencie zespołu grającego na żywo, w czwartki studenckie czwartki na parkiecie muzyczny koktajl a w barze cenowy zawrót głowy  . W weekendy zakręcone Total Party porwie klubowiczów do tańca, bez względu na ich wiek.  . W piątki porywający Step by Step a w sobotę Taneczne Grand Music Opening. W niedzielę Klubowa Salsoteka z udziałem instruktorów Szkoły Tańca Jagielski Dance Project, uczymy podstaw Salsy, Bachaty, Marenguy  , Cha Chy i Kizomby. Już wkrótce planowane są kolejne wystawy malarstwa i fotografii. Każdy w zależności od swych zainteresowań i indywidualnych upodobań znajdzie tu coś dla siebie.


Niewątpliwą zaletą Naszej Piwnicy jest chęć prezentowania żywej muzyki. Koncerty znanych artystów ogólnopolskich i lokalnych przeplatają się z występami utalentowanych, nieznanych wykonawców. Chcemy w ten sposób stworzyć młodym twórcom z Torunia i okolic szansę zaistnienia i rozwoju, m.in. przez możliwość bezpłatnego skorzystania ze sprzętu oraz udział w warsztatach artystycznych. Każdy, kto zajmuje się czymś wyjątkowym i chce się tym podzielić z innymi, może dać w tym miejscu upust owym fantazjom i pokazać szerszemu gronu fragment swojego świata. Być może w ten sposób uda nam się wychować nowe pokolenie toruńskich gwiazd, a TPArt stanie się istnym gejzerem młodych talentów. Efektywna i pomocna jest współpraca ze Stowarzyszeniem Machina Kultury i Samorządem Studenckim UMK, która mamy nadzieję zaowocuje nowatorskimi pomysłami w prezentowanej tutaj sztuce. Wydarzenia kulturalne koordynuje Rada Programowa TPArt.


I jeszcze coś dla ciała…

Toruńska Piwnica Artystyczna oprócz bogatej oferty rozrywkowej proponuje także szerokie menu pozwalające zaspokoić potrzeby ciała w miarę nasycania duchowego pragnienia. Zapraszamy codziennie od godz.11:00 do Pizzerii Przystanek Pizza TPArt na promocyjną pyszną pizzę już od 8 zł i gigantycznego kebaba 33 cm za 10.50 zł  . Wybór alkoholi i drinków nawet abstynenta przyprawi o zawrót głowy. A dla smakoszy proponujemy wspaniałą, aromatyczną kawę. Wszystko jest serwowane przez całą noc, co pozwoli entuzjastom intensywnej zabawy zregenerować siły.


Powodów do odwiedzenia TPArt jest nieskończenie wiele! Ale może być ich jeszcze więcej, bowiem od Naszych gości zależeć będzie przyszły charakter tego miejsca…

Zapraszamy

muzyka: Muzyka taneczna miksowana przez DJ
www: http://www.tpart.pl
adres: ul. Łazienna 30
kontakt: 56 658 11 22 biuro@tpart.pl
Imprezy organizowane przez klub
Aktualne promocje