2 dni 3 godziny
U Szwejka
 U Szwejka
Nie ma w tym stwierdzeniu ani odrobiny przesady: Piwiarnia 'u Szwejka' to jedyne takie miejsce na Świecie. Położony w samym środku zabytkowej toruńskiej Starówki, jest nieodzownym miejscem nieskrępowanej zabawy zarówno dla mieszkańców Grodu Kopernika, jak i odwiedzających miasto Gości. Urządzone ze smakiem wnętrza w połączeniu ze znakomitym barem i rewelacyjną muzyką, sprawią, że wchodząc tu raz, na pewno będziecie wracać.
Szwejk zaprasza Was od środy do soboty na imprezy taneczne z DJem. W wybrane dni na recitale znanych i lubianych toruńskich muzyków.
Ponadto Szwejk to miejsce idealne aby obejrzeć największe wydarzenia sportowe takie jak mecze piłkarskie, żużel, siatkówka itp. Dysponujemy dwoma wielkimi telebimami na których możecie oglądać i kibicować swoim drużynom.W ogródku letnim czeka na Was 8 TV LED 40 calowych. W trakcie największych wydarzeń sportowych organizujemy konkursy, zabawy i typowanie wyniku z atrakcyjnymi nagrodami. Szwejk to odpowiednie miejsce dla wytrawnego kibica. Lokal jest w pełni klimatyzowany i posiada odrębna salę dla palących.
Niedziela, poniedziałek i wtorek to dni w które możesz wynająć cały lokal dla siebie a my zadbamy aby Twoje urodziny, wieczór panieński, kawalerski czy impreza firmowa była niepowtarzalnym przeżyciem dla Ciebie i twoich znajomych. O część kulinarną zadba siostra Szwejka, Karczma Gęsia Szyja. Gwarantujemy satysfakcje, miłą i profesjonalną obsługę. Jesteśmy otwarci na propozycje i elastyczni. To my dopasujemy się do Twoich życzeń i zapewnimy komfort o którym marzysz.
Szwejk jest czynny codzinnie od godziny 16:00
W sezonie od kwietnia do pażdziernika ogródek letni czynny od godz.11:00

Rezerwacje stolików  : 600454600
Manager  : 660727743 biuroszwejk@baranileb.pl
http://www.facebook.com/pages/Szwejk-Piwiarnia-u-Szwejka/196201043743049

muzyka: RnB, house, electro, commercial club, retro
adres: Rynek staromiejski 36/38
kontakt: 600454600 biuro@gesiaszyja.torun.pl
Imprezy organizowane przez klub
Aktualne promocje