1 dzień 19 godzin
Poznaj Toruńskich dj
Poppy
Rafał Popielewski
Bydgoski DJ i producent, naprawdę nazywa się Rafał Popielewski i znany jest również z projektu The Neighbours, który tworzy razem z DJ Monosystem.
Już w dzieciństwie przejawiał zainteresowanie muzyką, i od zawsze wiedział, że właśnie w tym kierunku będzie zmierzał. W wieku 15 lat rozpoczął swoją przygodę z muzyką elektroniczną która trwa do dzisiaj. To właśnie wtedy zaczął robić pierwsze sety, remixy oraz własne utwory. Przełomowym momentem był rok 2003, w którym został rezydentem w klubie o nazwie Kredens Pub. Od tamtej pory wypływał na coraz szersze wody i dzisiaj może poszczycić się występami w dziesiątkach klubów w całej Polsce a także zagranicą.
W swoich setach Rafał umiejętnie łączy to co sprawdzone z tym co świeże i popularne, dodając szczyptę eksperymentu. Ciągle pobrzmiewają w nich młodzieńcze fascynacje muzyką trance, które zdarza mu się przemycić na parkiet w dojrzalszej, progresywnej oprawie i przystępnym tempie. Z lubością podnosi ciśnienie słuchaczy ciepłym, hipnotycznym basem i „wiejącymi” na górze brzmieniami klawiszy. Lekkostrawne progresje akordów przeplatają się z coraz śmielej eksploatowanymi dźwiękami tech/mini, a nawet elektro, przy czym te występują już nie jako ciekawostka, a muzyczny rdzeń – co można usłyszeć w jego produkcjach.
DJ Poppy występuje w każdy piątek od godziny 20:00 w Toruńskiej Piwnicy Artystycznej.


kluby: TPART
kontakt: s@torun.com.pl